13. Open Sombor

(11. 4. - 30. 4. 2018. godine)

Slike sa turnira



9. (poslednje) kolo

Rejting statistika turnira

No.NameFEDFide-No.IRtgWnWeW-WeKRtg+/-RaRp
1Rutesic, VukSRB98237720468.096.301.70406818922243
2Glamuzina, JuricaSRB95485319763.585.36-1.8620-3718271722
3Lalic, MiroslavSRB95198619573.585.10-1.6020-3218421746
4Zivanovic, NikolaSRB94773319516.595.051.45202919012067
5Novakovic, AleksandarSRB95968519477.095.171.83203718842104
6Matkovic, SimanaSRB93904819265.595.450.0520118311904
7Vlaisavljevic, IlijaSRB94769519122.574.03-1.5320-3118451696
8Vlahovic, LjuboSRB93901319116.594.482.02204019042070
9Radovic, PerisaSRB93900518795.594.461.04202118731953
10Raonic, VladicaSRB95891318664.074.25-0.2520-517601664
11Stojanovski, BrankoSRB93800918573.073.76-0.7620-1518251642
12Kovacs, Attila FSRB97238018283.073.49-0.4940-2018211719
13Grba, IlijaSRB94735017473.584.08-0.5820-1217421616
14Gajcin, SinisaSRB95795017334.594.63-0.1320-317181718
15Kelic, DusanSRB95796816272.073.89-1.8920-3815931432
16Djurosev, DjordjeSRB95484515922.072.31-0.3120-617421562
17Gajcin, AleksaSRB96671115761.062.74-1.7440-7016191377
18Sijacic, DusanSRB98724715523.582.840.66402616751632
19Babac, ZoranSRB99373515382.571.620.88403517711634
20Popovic, VojinSRB98380214762.072.01-0.0140016531485
21Stanisavljevic, TijanaSRB98766214633.591.981.52406117111651
22Sasic, MiodragSRB98629101.57  0 17331503
23Vulin, LanaSRB98765400.57  0 17501328

Konačan poredak nakon 9. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
11Rutesic Vuk SRB2046848.544.538.5
25Novakovic Aleksandar SRB1947749.545.537
38Vlahovic Ljubo SRB19116.550.54631.5
44Zivanovic Nikola SRB19516.5494535
59Radovic Perisa SRB18795.5504628.5
66Matkovic Simana SRB19265.546.54329
712Kovacs Attila F SRB1828542.54025
83Lalic Miroslav SRB19574.547.54527.5
92Glamuzina Jurica SRB19764.54542.522.5
107Vlaisavljevic Ilija SRB19124.54340.525
1114Gajcin Sinisa SRB17334.540.53720.5
1211Stojanovski Branko SRB18574.54037.525.5
1319Babac Zoran SRB15384.538.53618.5
1418Sijacic Dusan SRB15524.53733.519
1510Raonic Vladica SRB186644441.523
1613Grba Ilija SRB1747442.54020.5
1716Djurosev Djordje SRB1592438.53618.5
1815Kelic Dusan SRB162743835.515
1920Popovic Vojin SRB147643734.516.5
2017Gajcin Aleksa SRB157643633.514
2121Stanisavljevic Tijana SRB14633.5403619
2223Vulin Lana SRB02.537.53513.5
2322Sasic Miodrag SRB02.536.53417

9. kolo, rezultati, 30.04.2018.

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
11Rutesic Vuk 204671 - 04Grba Ilija 174713
25Novakovic Aleksandar 1947½ - ½5Radovic Perisa 18799
38Vlahovic Ljubo 19111 - 0Matkovic Simana 19266
42Glamuzina Jurica 19760 - 1Zivanovic Nikola 19514
53Lalic Miroslav 19574½ - ½4Babac Zoran 153819
612Kovacs Attila F 18284+ - -4Raonic Vladica 186610
711Stojanovski Branko 18574½ - ½4Gajcin Sinisa 173314
820Popovic Vojin 1476½ - ½Kelic Dusan 162715
916Djurosev Djordje 1592½ - ½Gajcin Aleksa 157617
1018Sijacic Dusan 15521 - 0Stanisavljevic Tijana 146321
1123Vulin Lana 0+ - -Sasic Miodrag 022
127Vlaisavljevic Ilija 19121 слободан 

8. kolo

8. kolo, rezultati, 27.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
110Raonic Vladica 186640 - 16Rutesic Vuk 20461
24Zivanovic Nikola 19510 - 1Vlahovic Ljubo 19118
312Kovacs Attila F 182840 - 1Novakovic Aleksandar 19475
46Matkovic Simana 19261 - 04Lalic Miroslav 19573
59Radovic Perisa 187941 - 04Stojanovski Branko 185711
62Glamuzina Jurica 19761 - 0Vlaisavljevic Ilija 19127
719Babac Zoran 1538½ - ½Grba Ilija 174713
821Stanisavljevic Tijana 14630 - 13Gajcin Sinisa 173314
920Popovic Vojin 14763½ - ½3Sijacic Dusan 155218
1022Sasic Miodrag 00 - 1Gajcin Aleksa 157617
1115Kelic Dusan 16271 - 0Vulin Lana 023
1216Djurosev Djordje 15921 слободан 

Poredak nakon 8. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
11Rutesic Vuk SRB2046740.536.530.5
25Novakovic Aleksandar SRB19476.53935.530
38Vlahovic Ljubo SRB19115.54036.525
44Zivanovic Nikola SRB19515.53935.528.5
56Matkovic Simana SRB19265.53632.523.5
69Radovic Perisa SRB187953834.523
72Glamuzina Jurica SRB19764.533.53218
83Lalic Miroslav SRB1957438.53623
912Kovacs Attila F SRB1828434.53320
1010Raonic Vladica SRB1866434.53219
1111Stojanovski Branko SRB1857431.53021
1213Grba Ilija SRB174743128.516.5
1319Babac Zoran SRB153843128.514
1414Gajcin Sinisa SRB173343127.516
157Vlaisavljevic Ilija SRB19123.53432.520.5
1616Djurosev Djordje SRB15923.532.53014.5
1721Stanisavljevic Tijana SRB14633.532.52915.5
1818Sijacic Dusan SRB15523.53026.514.5
1920Popovic Vojin SRB14763.52927.512.5
2015Kelic Dusan SRB16273.52927.511
2117Gajcin Aleksa SRB15763.52826.510
2222Sasic Miodrag SRB02.53127.514.5
2323Vulin Lana SRB01.530.52711

8. kolo

8. kolo, parovi, 27.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
110Raonic Vladica 18664 6Rutesic Vuk 20461
24Zivanovic Nikola 1951 Vlahovic Ljubo 19118
312Kovacs Attila F 18284 Novakovic Aleksandar 19475
46Matkovic Simana 1926 4Lalic Miroslav 19573
59Radovic Perisa 18794 4Stojanovski Branko 185711
62Glamuzina Jurica 1976 Vlaisavljevic Ilija 19127
719Babac Zoran 1538 Grba Ilija 174713
821Stanisavljevic Tijana 1463 3Gajcin Sinisa 173314
920Popovic Vojin 14763 3Sijacic Dusan 155218
1022Sasic Miodrag 0 Gajcin Aleksa 157617
1115Kelic Dusan 1627 Vulin Lana 023
1216Djurosev Djordje 15921 слободан 

7. kolo

7. kolo, rezultati, 5.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
11Rutesic Vuk 204651 - 04Radovic Perisa 18799
211Stojanovski Branko 185740 - 1Zivanovic Nikola 19514
33Lalic Miroslav 195740 - 1Novakovic Aleksandar 19475
48Vlahovic Ljubo 19111 - 0Glamuzina Jurica 19762
521Stanisavljevic Tijana 14630 - 1Matkovic Simana 19266
67Vlaisavljevic Ilija 19120 - 13Raonic Vladica 186610
714Gajcin Sinisa 173330 - 13Kovacs Attila F 182812
813Grba Ilija 17471 - 0Djurosev Djordje 159216
919Babac Zoran 15381 - 0Sasic Miodrag 022
1017Gajcin Aleksa 15762½ - ½2Kelic Dusan 162715
1123Vulin Lana 00 - 12Popovic Vojin 147620
1218Sijacic Dusan 155221 слободан 

Poredak nakon 7. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
11Rutesic Vuk SRB2046631.52823.5
25Novakovic Aleksandar SRB19475.53128.523.5
34Zivanovic Nikola SRB19515.529.52723
48Vlahovic Ljubo SRB19114.53026.519.5
56Matkovic Simana SRB19264.528.52618
69Radovic Perisa SRB1879429.526.518
73Lalic Miroslav SRB195742926.519
812Kovacs Attila F SRB1828425.52416
910Raonic Vladica SRB1866425.52315
1011Stojanovski Branko SRB1857424.52317
117Vlaisavljevic Ilija SRB19123.52624.517
122Glamuzina Jurica SRB19763.525.52413.5
1321Stanisavljevic Tijana SRB14633.52421.512
1413Grba Ilija SRB17473.52320.512.5
1519Babac Zoran SRB15383.522.52010
1614Gajcin Sinisa SRB17333252212
1718Sijacic Dusan SRB1552322.52011
1820Popovic Vojin SRB1476321.5209
1922Sasic Miodrag SRB02.52522.512
2016Djurosev Djordje SRB15922.52522.511
2115Kelic Dusan SRB16272.52421.57.5
2217Gajcin Aleksa SRB15762.521.5206.5
2323Vulin Lana SRB01.52421.59.5

6. kolo

6. kolo, rezultati, 23.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
15Novakovic Aleksandar 19474½ - ½Rutesic Vuk 20461
24Zivanovic Nikola 19511 - 04Lalic Miroslav 19573
39Radovic Perisa 187931 - 0Vlahovic Ljubo 19118
46Matkovic Simana 19263½ - ½3Vlaisavljevic Ilija 19127
510Raonic Vladica 186630 - 13Stojanovski Branko 185711
612Kovacs Attila F 182830 - 1Stanisavljevic Tijana 146321
72Glamuzina Jurica 19761 - 0Djurosev Djordje 159216
822Sasic Miodrag 02½ - ½2Grba Ilija 174713
914Gajcin Sinisa 173321 - 02Sijacic Dusan 155218
1015Kelic Dusan 1627½ - ½2Babac Zoran 153819
1117Gajcin Aleksa 157611 - 0Vulin Lana 023
1220Popovic Vojin 147611 слободан 

Poredak nakon 6. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
11Rutesic Vuk SRB2046522.519.517.5
24Zivanovic Nikola SRB19514.5232117.5
35Novakovic Aleksandar SRB19474.52219.518
49Radovic Perisa SRB1879420.518.514
53Lalic Miroslav SRB1957420.51815
611Stojanovski Branko SRB185741614.513
78Vlahovic Ljubo SRB19113.523.52115
86Matkovic Simana SRB19263.521.519.513.5
92Glamuzina Jurica SRB19763.51917.510
107Vlaisavljevic Ilija SRB19123.51816.513.5
1121Stanisavljevic Tijana SRB14633.516148.5
1212Kovacs Attila F SRB1828320.51912
1310Raonic Vladica SRB18663191711
1414Gajcin Sinisa SRB1733318169
1516Djurosev Djordje SRB15922.520188.5
1622Sasic Miodrag SRB02.51916.59.5
1713Grba Ilija SRB17472.516.514.59
1819Babac Zoran SRB15382.516.514.56.5
1920Popovic Vojin SRB1476218166
2015Kelic Dusan SRB1627218165
2118Sijacic Dusan SRB1552216148
2217Gajcin Aleksa SRB1576214.5134
2323Vulin Lana SRB01.519178

5. kolo

5. kolo, rezultati, 20.04.2018. u 18 h

БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
1Rutesic Vuk 20461 - 0Zivanovic Nikola 19514
5Novakovic Aleksandar 1947½ - ½3Vlahovic Ljubo 19118
3Lalic Miroslav 195731 - 03Radovic Perisa 18799
11Stojanovski Branko 1857½ - ½Kovacs Attila F 182812
13Grba Ilija 174720 - 12Matkovic Simana 19266
7Vlaisavljevic Ilija 191221 - 02Gajcin Sinisa 173314
18Sijacic Dusan 155220 - 12Raonic Vladica 186610
16Djurosev Djordje 15921 - 02Sasic Miodrag 022
23Vulin Lana 00 - 1Glamuzina Jurica 19762
20Popovic Vojin 147610 - 1Stanisavljevic Tijana 146321
19Babac Zoran 153811 - 01Gajcin Aleksa 157617
15Kelic Dusan 1627½1 слободан 

Poredak nakon 5. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
11Rutesic Vuk SRB20464.515.51312.5
25Novakovic Aleksandar SRB1947415.51313.5
33Lalic Miroslav SRB1957413.511.511
48Vlahovic Ljubo SRB19113.517.515.511.5
54Zivanovic Nikola SRB19513.51614.513
612Kovacs Attila F SRB182831513.59
76Matkovic Simana SRB1926314.513.510
89Radovic Perisa SRB18793131210
97Vlaisavljevic Ilija SRB1912312.51110
1010Raonic Vladica SRB1866312.510.58
1111Stojanovski Branko SRB185731210.59
122Glamuzina Jurica SRB19762.513.5126.5
1316Djurosev Djordje SRB15922.51311.56
1421Stanisavljevic Tijana SRB14632.510.59.55
1522Sasic Miodrag SRB021512.57
1614Gajcin Sinisa SRB1733213126
1719Babac Zoran SRB1538212114
1813Grba Ilija SRB1747211.510.56.5
1918Sijacic Dusan SRB1552210.59.56
2023Vulin Lana SRB01.51411.56.5
2115Kelic Dusan SRB16271.513113
2220Popovic Vojin SRB1476110.59.54
2317Gajcin Aleksa SRB1576110.59.52

4. kolo

4. kolo, rezultati, 18.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
14Zivanovic Nikola 19513½ - ½3Novakovic Aleksandar 19475
26Matkovic Simana 192620 - 1Rutesic Vuk 20461
322Sasic Miodrag 020 - 12Lalic Miroslav 19573
48Vlahovic Ljubo 191121 - 02Vlaisavljevic Ilija 19127
52Glamuzina Jurica 19760 - 12Radovic Perisa 18799
616Djurosev Djordje 15920 - 1Stojanovski Branko 185711
712Kovacs Attila F 18281 - 0Vulin Lana 023
818Sijacic Dusan 1552½ - ½Grba Ilija 174713
910Raonic Vladica 186611 - 01Babac Zoran 153819
1014Gajcin Sinisa 173311 - 01Popovic Vojin 147620
1121Stanisavljevic Tijana 1463½1 - 0½Kelic Dusan 162715
1217Gajcin Aleksa 157601 слободан 

Poredak nakon 4. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
14Zivanovic Nikola SRB19513.598.59.5
25Novakovic Aleksandar SRB19473.597.59.5
31Rutesic Vuk SRB20463.597.58
48Vlahovic Ljubo SRB191139.58.58
53Lalic Miroslav SRB195739.57.57
69Radovic Perisa SRB18793877
712Kovacs Attila F SRB18282.5108.56
811Stojanovski Branko SRB18572.575.56
96Matkovic Simana SRB1926210.59.57
107Vlaisavljevic Ilija SRB19122108.57
1122Sasic Miodrag SRB029.57.55
1210Raonic Vladica SRB18662875
1314Gajcin Sinisa SRB17332874
1413Grba Ilija SRB17472764.5
1518Sijacic Dusan SRB155225.554
162Glamuzina Jurica SRB19761.5108.54
1723Vulin Lana SRB01.5975
1816Djurosev Djordje SRB15921.587.53.5
1921Stanisavljevic Tijana SRB14631.55.552.5
2019Babac Zoran SRB15381972
2120Popovic Vojin SRB14761873
2217Gajcin Aleksa SRB15761761
2315Kelic Dusan SRB16270.58.571.5

3. kolo

3. kolo, rezultati, 16.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
17Vlaisavljevic Ilija 191220 - 12Zivanovic Nikola 19514
25Novakovic Aleksandar 194721 - 02Matkovic Simana 19266
31Rutesic Vuk 20461 - 02Vlahovic Ljubo 19118
43Lalic Miroslav 195711 - 0Kovacs Attila F 182812
59Radovic Perisa 187911 - 01Gajcin Sinisa 173314
622Sasic Miodrag 011 - 01Raonic Vladica 186610
711Stojanovski Branko 18571½ - ½1Vulin Lana 023
813Grba Ilija 1747½1 - 01Popovic Vojin 147620
921Stanisavljevic Tijana 1463½0 - 1½Glamuzina Jurica 19762
1015Kelic Dusan 1627½0 - 1½Djurosev Djordje 159216
1117Gajcin Aleksa 157600 - 1½Sijacic Dusan 155218
1219Babac Zoran 153801 слободан 

Poredak nakon 3. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
14Zivanovic Nikola SRB195134.546
25Novakovic Aleksandar SRB194734.53.56
31Rutesic Vuk SRB20462.553.54.5
47Vlaisavljevic Ilija SRB1912264.55
58Vlahovic Ljubo SRB191125.54.55
69Radovic Perisa SRB18792544
76Matkovic Simana SRB192624.54.55
83Lalic Miroslav SRB195724.53.54
922Sasic Miodrag SRB02433
1012Kovacs Attila F SRB18281.564.53.5
1111Stojanovski Branko SRB18571.55.543.5
1223Vulin Lana SRB01.553.53.5
132Glamuzina Jurica SRB19761.54.542.5
1416Djurosev Djordje SRB15921.543.52
1513Grba Ilija SRB17471.5432.5
1618Sijacic Dusan SRB15521.52.52.52
1710Raonic Vladica SRB186615.553
1814Gajcin Sinisa SRB17331542
1919Babac Zoran SRB153814.53.51
2020Popovic Vojin SRB147613.53.52
2115Kelic Dusan SRB16270.564.51
2221Stanisavljevic Tijana SRB14630.5431
2317Gajcin Aleksa SRB157604.53.50

2. kolo

2. kolo, rezultati, 13.04.2018. u 18 h

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
18Vlahovic Ljubo 191111 - 01Lalic Miroslav 19573
24Zivanovic Nikola 195111 - 01Radovic Perisa 18799
310Raonic Vladica 186610 - 11Novakovic Aleksandar 19475
46Matkovic Simana 192611 - 01Stojanovski Branko 185711
523Vulin Lana 010 - 11Vlaisavljevic Ilija 19127
62Glamuzina Jurica 1976½0 - 1½Rutesic Vuk 20461
712Kovacs Attila F 1828½1 - 0½Grba Ilija 174713
814Gajcin Sinisa 173301 - 00Babac Zoran 153819
918Sijacic Dusan 15520½ - ½0Kelic Dusan 162715
1016Djurosev Djordje 15920½ - ½0Stanisavljevic Tijana 146321
1120Popovic Vojin 147601 - 00Gajcin Aleksa 157617
1222Sasic Miodrag 001 слободан 

Poredak nakon 2. kola

МјСНоИмеФЕДРтгБод. ТБ1ТБ2ТБ3
14Zivanovic Nikola SRB195121.513
 5Novakovic Aleksandar SRB194721.513
 7Vlaisavljevic Ilija SRB191221.513
46Matkovic Simana SRB19262113
 8Vlahovic Ljubo SRB19112113
61Rutesic Vuk SRB20461.521.52
 12Kovacs Attila F SRB18281.521.52
83Lalic Miroslav SRB19571322
 9Radovic Perisa SRB18791322
 11Stojanovski Branko SRB18571322
 23Vulin Lana SRB01322
1210Raonic Vladica SRB186612.522
1322Sasic Miodrag SRB01211
1414Gajcin Sinisa SRB17331111
 20Popovic Vojin SRB14761111
1615Kelic Dusan SRB16270.52.520.5
 16Djurosev Djordje SRB15920.52.520.5
 18Sijacic Dusan SRB15520.52.520.5
192Glamuzina Jurica SRB19760.521.51
 13Grba Ilija SRB17470.521.51
2121Stanisavljevic Tijana SRB14630.51.510.5
2217Gajcin Aleksa SRB15760320
 19Babac Zoran SRB15380320

1. kolo

1. kolo, rezultati, 11.04.2018. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
11Rutesic Vuk 20460½ - ½0Kovacs Attila F 182812
213Grba Ilija 17470½ - ½0Glamuzina Jurica 19762
33Lalic Miroslav 195701 - 00Gajcin Sinisa 173314
415Kelic Dusan 162700 - 10Zivanovic Nikola 19514
55Novakovic Aleksandar 194701 - 00Djurosev Djordje 159216
617Gajcin Aleksa 157600 - 10Matkovic Simana 19266
77Vlaisavljevic Ilija 191201 - 00Sijacic Dusan 155218
819Babac Zoran 153800 - 10Vlahovic Ljubo 19118
99Radovic Perisa 187901 - 00Popovic Vojin 147620
1021Stanisavljevic Tijana 146300 - 10Raonic Vladica 186610
1111Stojanovski Branko 185701 - 00Sasic Miodrag 022
1223Vulin Lana 001 bye 

Početna lista

No.NameFideIDFEDRtg
1Rutesic Vuk 982377SRB2046
2Glamuzina Jurica 954853SRB1976
3Lalic Miroslav 951986SRB1957
4Zivanovic Nikola 947733SRB1951
5Novakovic Aleksandar 959685SRB1947
6Matkovic Simana 939048SRB1926
7Vlaisavljevic Ilija 947695SRB1912
8Vlahovic Ljubo 939013SRB1911
9Radovic Perisa 939005SRB1879
10Raonic Vladica 958913SRB1866
11Stojanovski Branko 938009SRB1857
12Kovacs Attila F 972380SRB1828
13Grba Ilija 947350SRB1747
14Gajcin Sinisa 957950SRB1733
15Kelic Dusan 957968SRB1627
16Djurosev Djordje 954845SRB1592
17Gajcin Aleksa 966711SRB1576
18Sijacic Dusan 987247SRB1552
19Babac Zoran 993735SRB1538
20Popovic Vojin 983802SRB1476
21Stanisavljevic Tijana 987662SRB1463
22Sasic Miodrag 986291SRB0
23Vulin Lana 987654SRB0