12. Open Sombor

(20. 3. - 7. 4. 2017. godine)

Slike sa turnira



9. kolo

Stanje posle 9. kola
konačan plasman

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
12Sljukic Miodrag SRB21617.54844
23Kolompar Ivan SRB2121747.544.5
31Babic Damir M SRB21746.54944.5
47Matkovic Simana SRB1920647.544.5
54Rutesic Vuk SRB2018548.545.5
66Lalic Miroslav SRB193754845
722Ivkic Josip SRB054440
814Gajcin Sinisa SRB173054440
912Kovacs Attila F SRB177454340
1011Delija Dragan SRB1790539.538.5
115Glamuzina Jurica SRB19584.54945
128Divnic Milos SRB18704.54440
1313Zakula Budimir SRB17574.539.536.5
1419Popovic Vojin SRB14594.535.534.5
159Knezevic Janko SRB1856441.538.5
1610Grba Ilija SRB1821438.535.5
1720Sijacic Dusan SRB142943534
1817Kelic Dusan SRB165343534
1921Gajcin Aleksa SRB1417431.530.5
2015Mihailovic Milos SRB171033835
2118Pastrovic Nenad SRB160033534
2216Djurosev Djordje SRB1654334.533.5
2324Stanisavljevic Tijana SRB033332
2423Pastrovic Nemanja SRB013532

FIDE-rejting statistika

No.NameFEDFide-No.IRtgWnWeW-WeKRtg+/-RaRp
1Babic, Damir MSRB97858221746.596.88-0.3820-819502114
2Sljukic, MiodragSRB91221221617.085.851.15202319682130
3Kolompar, IvanSRB94067421217.096.420.58201219392158
4Rutesic, VukSRB98237720184.084.60-0.6040-2419431860
5Glamuzina, JuricaSRB95485319584.594.69-0.1920-419391939
6Lalic, MiroslavSRB95198619374.083.730.2720519601896
7Matkovic, SimanaSRB93904819206.094.781.22202418902008
8Divnic, MilosSRB94727018703.584.83-1.3320-2717861694
9Knezevic, JankoSRB95356318564.085.38-1.3820-2816991691
10Grba, IlijaSRB94735018214.085.32-1.3220-2616771558
11Delija, DraganSRB97236317903.072.600.40401619041746
12Kovacs, Attila FSRB97238017743.572.141.36405419261763
13Zakula, BudimirSRB95799217573.573.90-0.4020-817151558
14Gajcin, SinisaSRB95795017305.094.200.80201617571804
15Mihailovic, MilosSRB98723917102.084.24-2.2440-9016881488
16Djurosev, DjordjeSRB95484516541.072.99-1.9920-4017191434
17Kelic, DusanSRB95796816532.072.50-0.5020-1017661583
18Pastrovic, NenadSRB98379916000.030.77-0.7740-3118041410
19Popovic, VojinSRB98380214593.571.482.02408117121560
20Sijacic, DusanSRB98724714293.071.131.87407517421562
21Gajcin, AleksaSRB96671114173.071.571.43405716591475
22Ivkic, JosipSRB005.09  0 18031846
23Pastrovic, NemanjaSRB98771900.07  0 1572700
24Stanisavljevic, TijanaSRB98766201.07  0 16721395

9. kolo, rezultati, 07.04.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
12Sljukic Miodrag 21617½ - ½Ivkic Josip 022
23Kolompar Ivan 2121½ - ½Matkovic Simana 19207
35Glamuzina Jurica 19580 - 1Babic Damir M 21741
46Lalic Miroslav 1937½ - ½Rutesic Vuk 20184
519Popovic Vojin 14594½ - ½Gajcin Sinisa 173014
613Zakula Budimir 17574½ - ½4Divnic Milos 18708
710Grba Ilija 182140 - 14Kovacs Attila F 177412
811Delija Dragan 179041 - 03Stanisavljevic Tijana 024
921Gajcin Aleksa 141731 - 03Mihailovic Milos 171015
1016Djurosev Djordje 165430 - 13Kelic Dusan 165317
1120Sijacic Dusan 142931 - 01Pastrovic Nemanja 023
1218Pastrovic Nenad 160021 bye  
139Knezevic Janko 185640 not paired 

8. kolo

8. kolo, rezultati, 05.04.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
14Rutesic Vuk 20180 - 16Sljukic Miodrag 21612
25Glamuzina Jurica 19580 - 1Kolompar Ivan 21213
31Babic Damir M 21741 - 0Lalic Miroslav 19376
47Matkovic Simana 19201 - 04Kovacs Attila F 177412
514Gajcin Sinisa 17301 - 04Grba Ilija 182110
68Divnic Milos 1870½ - ½Delija Dragan 179011
722Ivkic Josip 01 - 03Sijacic Dusan 142920
89Knezevic Janko 185631 - 03Djurosev Djordje 165416
915Mihailovic Milos 171030 - 13Zakula Budimir 175713
1024Stanisavljevic Tijana 021 - 03Gajcin Aleksa 141721
1123Pastrovic Nemanja 010 - 13Popovic Vojin 145919
1217Kelic Dusan 165321 - 02Pastrovic Nenad 160018

Stanje posle 8. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
12Sljukic Miodrag SRB2161739.535.5
23Kolompar Ivan SRB21216.53734
31Babic Damir M SRB21745.54036
47Matkovic Simana SRB19205.536.533.5
54Rutesic Vuk SRB20184.539.536.5
66Lalic Miroslav SRB19374.53836
75Glamuzina Jurica SRB19584.537.534.5
814Gajcin Sinisa SRB17304.534.531.5
922Ivkic Josip SRB04.53229
1012Kovacs Attila F SRB1774436.533.5
1111Delija Dragan SRB179043332
128Divnic Milos SRB187043330
139Knezevic Janko SRB1856432.529.5
1413Zakula Budimir SRB1757430.527.5
1510Grba Ilija SRB1821428.526.5
1619Popovic Vojin SRB145942827
1715Mihailovic Milos SRB1710331.528.5
1820Sijacic Dusan SRB142933128
1916Djurosev Djordje SRB165432827
2017Kelic Dusan SRB165332827
2121Gajcin Aleksa SRB1417326.525.5
2224Stanisavljevic Tijana SRB032423
2318Pastrovic Nenad SRB1600227.526.5
2423Pastrovic Nemanja SRB012624

7. kolo

7. kolo, rezultati, 03.04.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
12Sljukic Miodrag 216151 - 0Matkovic Simana 19207
23Kolompar Ivan 21211 - 0Babic Damir M 21741
36Lalic Miroslav 19374½ - ½4Glamuzina Jurica 19585
44Rutesic Vuk 20181 - 0Ivkic Josip 022
512Kovacs Attila F 1774½ - ½3Divnic Milos 18708
621Gajcin Aleksa 141730 - 13Grba Ilija 182110
711Delija Dragan 17903½ - ½3Gajcin Sinisa 173014
820Sijacic Dusan 1429½ - ½Knezevic Janko 18569
919Popovic Vojin 1459½ - ½Mihailovic Milos 171015
1013Zakula Budimir 175721 - 02Kelic Dusan 165317
1116Djurosev Djordje 165421 - 02Stanisavljevic Tijana 024
1218Pastrovic Nenad 160011 - 01Pastrovic Nemanja 023

Stanje posle 7. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
12Sljukic Miodrag SRB216163027
23Kolompar Ivan SRB21215.53027
31Babic Damir M SRB21744.530.527.5
46Lalic Miroslav SRB19374.52927
55Glamuzina Jurica SRB19584.528.526.5
64Rutesic Vuk SRB20184.528.525.5
77Matkovic Simana SRB19204.527.524.5
812Kovacs Attila F SRB1774426.524.5
910Grba Ilija SRB1821422.520.5
1022Ivkic Josip SRB03.526.523.5
1114Gajcin Sinisa SRB17303.525.523.5
1211Delija Dragan SRB17903.52524
138Divnic Milos SRB18703.52523
149Knezevic Janko SRB1856326.523.5
1520Sijacic Dusan SRB142932421
1615Mihailovic Milos SRB1710323.521.5
1719Popovic Vojin SRB145932320
1813Zakula Budimir SRB1757321.519.5
1916Djurosev Djordje SRB165432120
2021Gajcin Aleksa SRB1417320.519.5
2117Kelic Dusan SRB1653222.521.5
2218Pastrovic Nenad SRB160022221
2324Stanisavljevic Tijana SRB0219.518.5
2423Pastrovic Nemanja SRB011917

6. kolo

6. kolo, rezultati, 31.03.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
15Glamuzina Jurica 195840 - 14Sljukic Miodrag 21612
26Lalic Miroslav 193740 - 1Kolompar Ivan 21213
37Matkovic Simana 19201 - 0Rutesic Vuk 20184
41Babic Damir M 21741 - 03Delija Dragan 179011
522Ivkic Josip 03½ - ½3Kovacs Attila F 177412
614Gajcin Sinisa 1730½ - ½Divnic Milos 18708
710Grba Ilija 182121 - 0Mihailovic Milos 171015
89Knezevic Janko 18562½ - ½2Popovic Vojin 145919
916Djurosev Djordje 165420 - 12Gajcin Aleksa 141721
1020Sijacic Dusan 14292½ - ½Zakula Budimir 175713
1124Stanisavljevic Tijana 011 - 01Pastrovic Nemanja 023
1217Kelic Dusan 165311 bye  
1318Pastrovic Nenad 160010 not paired 

Stanje posle 6. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
12Sljukic Miodrag SRB2161522.520
23Kolompar Ivan SRB21214.521.519
31Babic Damir M SRB21744.52119
47Matkovic Simana SRB19204.51816
56Lalic Miroslav SRB1937420.519.5
65Glamuzina Jurica SRB195842018
74Rutesic Vuk SRB20183.52220
812Kovacs Attila F SRB17743.520.518.5
922Ivkic Josip SRB03.51816
108Divnic Milos SRB1870319.517.5
1114Gajcin Sinisa SRB1730319.517.5
1211Delija Dragan SRB179031918
1310Grba Ilija SRB1821316.515.5
1421Gajcin Aleksa SRB1417313.512.5
159Knezevic Janko SRB18562.52118.5
1619Popovic Vojin SRB14592.517.515.5
1720Sijacic Dusan SRB14292.51715
1815Mihailovic Milos SRB17102.516.514.5
1913Zakula Budimir SRB175721816
2016Djurosev Djordje SRB165421716
2117Kelic Dusan SRB165321716
2224Stanisavljevic Tijana SRB021312
2318Pastrovic Nenad SRB160011816
2423Pastrovic Nemanja SRB011513

5. kolo

5. kolo, rezultati, 29.03.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
12Sljukic Miodrag 216131 - 0Kolompar Ivan 21213
24Rutesic Vuk 20180 - 13Glamuzina Jurica 19585
312Kovacs Attila F 177430 - 13Lalic Miroslav 19376
48Divnic Milos 18700 - 1Babic Damir M 21741
57Matkovic Simana 19201 - 02Knezevic Janko 18569
610Grba Ilija 182120 - 12Delija Dragan 179011
719Popovic Vojin 145920 - 12Ivkic Josip 022
815Mihailovic Milos 17101 - 02Djurosev Djordje 165416
921Gajcin Aleksa 1417½ - ½Sijacic Dusan 142920
1017Kelic Dusan 165310 - 1Gajcin Sinisa 173014
1113Zakula Budimir 1757½1 - 01Stanisavljevic Tijana 024
1223Pastrovic Nemanja 001 bye  
1318Pastrovic Nenad 160010 not paired 

Stanje posle 5. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
12Sljukic Miodrag SRB2161415.513.5
26Lalic Miroslav SRB1937413.512.5
35Glamuzina Jurica SRB1958412.511.5
43Kolompar Ivan SRB21213.51613.5
51Babic Damir M SRB21743.51513.5
64Rutesic Vuk SRB20183.51513
77Matkovic Simana SRB19203.51210
812Kovacs Attila F SRB1774314.513.5
922Ivkic Josip SRB031210.5
1011Delija Dragan SRB1790311.510.5
118Divnic Milos SRB18702.513.512.5
1214Gajcin Sinisa SRB17302.51211
1315Mihailovic Milos SRB17102.510.59.5
149Knezevic Janko SRB185621513
1510Grba Ilija SRB182121312
1616Djurosev Djordje SRB1654212.511.5
1720Sijacic Dusan SRB1429212.510.5
1819Popovic Vojin SRB145921210.5
1921Gajcin Aleksa SRB141729.58.5
2013Zakula Budimir SRB17571.51211
2117Kelic Dusan SRB165311312
2218Pastrovic Nenad SRB160011211
2324Stanisavljevic Tijana SRB0110.59.5
2423Pastrovic Nemanja SRB0110.59.5

4. kolo

4. kolo, rezultati, 27.03.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
13Kolompar Ivan 21213½ - ½3Rutesic Vuk 20184
21Babic Damir M 21742½ - ½Sljukic Miodrag 21612
36Lalic Miroslav 1937½ - ½2Divnic Milos 18708
45Glamuzina Jurica 195821 - 02Grba Ilija 182110
59Knezevic Janko 185620 - 12Kovacs Attila F 177412
614Gajcin Sinisa 17300 - 1Matkovic Simana 19207
716Djurosev Djordje 1654½ - ½Popovic Vojin 145919
811Delija Dragan 179011 - 01Kelic Dusan 165317
920Sijacic Dusan 14291½ - ½1Mihailovic Milos 171015
1022Ivkic Josip 011 - 0½Zakula Budimir 175713
1123Pastrovic Nemanja 000 - 1½Gajcin Aleksa 141721
1224Stanisavljevic Tijana 001 bye  
1318Pastrovic Nenad 160010 not paired 

Stanje posle 4. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
13Kolompar Ivan SRB21213.5108.5
24Rutesic Vuk SRB20183.59.58
312Kovacs Attila F SRB177439.58.5
42Sljukic Miodrag SRB2161397.5
56Lalic Miroslav SRB193738.57.5
65Glamuzina Jurica SRB1958387
71Babic Damir M SRB21742.59.59
87Matkovic Simana SRB19202.586.5
98Divnic Milos SRB18702.57.56.5
109Knezevic Janko SRB1856297.5
1116Djurosev Djordje SRB1654288
1222Ivkic Josip SRB0287.5
1311Delija Dragan SRB179027.57.5
1410Grba Ilija SRB182127.56.5
1519Popovic Vojin SRB145926.56
1620Sijacic Dusan SRB14291.59.58
1715Mihailovic Milos SRB17101.587
1814Gajcin Sinisa SRB17301.57.57
1921Gajcin Aleksa SRB14171.55.55.5
2018Pastrovic Nenad SRB1600187
2117Kelic Dusan SRB165317.57.5
2224Stanisavljevic Tijana SRB017.56.5
2313Zakula Budimir SRB17570.586.5
2423Pastrovic Nemanja SRB006.55.5

3. kolo

3. kolo, rezultati, 24.03.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
14Rutesic Vuk 201821 - 02Babic Damir M 21741
22Sljukic Miodrag 21612½ - ½2Lalic Miroslav 19376
312Kovacs Attila F 177420 - 12Kolompar Ivan 21213
411Delija Dragan 179010 - 11Glamuzina Jurica 19585
57Matkovic Simana 19201½ - ½1Djurosev Djordje 165416
68Divnic Milos 187011 - 01Ivkic Josip 022
715Mihailovic Milos 171010 - 11Knezevic Janko 18569
810Grba Ilija 182111 - 01Sijacic Dusan 142920
913Zakula Budimir 1757½0 - 1½Gajcin Sinisa 173014
1021Gajcin Aleksa 1417½0 - 1½Popovic Vojin 145919
1123Pastrovic Nemanja 000 - 10Kelic Dusan 165317
1224Stanisavljevic Tijana 000 - 10Pastrovic Nenad 160018

Stanje posle 3. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
14Rutesic Vuk SRB201834.53.5
23Kolompar Ivan SRB2121343
32Sljukic Miodrag SRB21612.564.5
46Lalic Miroslav SRB19372.54.53.5
512Kovacs Attila F SRB1774255
61Babic Damir M SRB2174254.5
79Knezevic Janko SRB1856243.5
85Glamuzina Jurica SRB1958243
98Divnic Milos SRB1870232
 10Grba Ilija SRB1821232
117Matkovic Simana SRB19201.553.5
1216Djurosev Djordje SRB16541.54.54.5
1314Gajcin Sinisa SRB17301.53.53
1419Popovic Vojin SRB14591.52.52
1520Sijacic Dusan SRB1429175
1622Ivkic Josip SRB016.54.5
1711Delija Dragan SRB1790155
1815Mihailovic Milos SRB1710155
1918Pastrovic Nenad SRB160014.54.5
2017Kelic Dusan SRB1653144
2113Zakula Budimir SRB17570.553.5
 21Gajcin Aleksa SRB14170.553.5
2324Stanisavljevic Tijana SRB0043
2423Pastrovic Nemanja SRB003.52.5

2. kolo

2. kolo, rezultati, 21.03.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
11Babic Damir M 217411 - 01Matkovic Simana 19207
29Knezevic Janko 185610 - 11Sljukic Miodrag 21612
33Kolompar Ivan 212111 - 01Delija Dragan 179011
420Sijacic Dusan 142910 - 11Rutesic Vuk 20184
55Glamuzina Jurica 195810 - 11Kovacs Attila F 177412
622Ivkic Josip 010 - 11Lalic Miroslav 19376
717Kelic Dusan 165300 - 10Divnic Milos 18708
818Pastrovic Nenad 160000 - 10Grba Ilija 182110
919Popovic Vojin 14590½ - ½0Zakula Budimir 175713
1014Gajcin Sinisa 17300½ - ½0Gajcin Aleksa 141721
1124Stanisavljevic Tijana 000 - 10Mihailovic Milos 171015
1216Djurosev Djordje 165401 - 00Pastrovic Nemanja 023

Stanje posle 2. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3
13Kolompar Ivan SRB2121221
 4Rutesic Vuk SRB2018221
31Babic Damir M SRB217421.51
 2Sljukic Miodrag SRB216121.51
56Lalic Miroslav SRB1937211
 12Kovacs Attila F SRB1774211
720Sijacic Dusan SRB1429132
 22Ivkic Josip SRB0132
97Matkovic Simana SRB192012.52
 9Knezevic Janko SRB185612.52
115Glamuzina Jurica SRB1958122
 11Delija Dragan SRB1790122
1315Mihailovic Milos SRB1710122
 16Djurosev Djordje SRB1654122
158Divnic Milos SRB1870111
 10Grba Ilija SRB1821111
1713Zakula Budimir SRB17570.52.52
 14Gajcin Sinisa SRB17300.52.52
1919Popovic Vojin SRB14590.51.51
 21Gajcin Aleksa SRB14170.51.51
2118Pastrovic Nenad SRB1600032
 24Stanisavljevic Tijana SRB0032
2317Kelic Dusan SRB1653021
 23Pastrovic Nemanja SRB0021

1. kolo

1. kolo, rezultati, 20.03.2017. u 18 h

Bo.No.NameRtgPts.Result Pts.NameRtgNo.
113Zakula Budimir 175700 - 10Babic Damir M 21741
22Sljukic Miodrag 216101 - 00Gajcin Sinisa 173014
315Mihailovic Milos 171000 - 10Kolompar Ivan 21213
44Rutesic Vuk 201801 - 00Djurosev Djordje 165416
517Kelic Dusan 165300 - 10Glamuzina Jurica 19585
66Lalic Miroslav 193701 - 00Pastrovic Nenad 160018
719Popovic Vojin 145900 - 10Matkovic Simana 19207
88Divnic Milos 187000 - 10Sijacic Dusan 142920
921Gajcin Aleksa 141700 - 10Knezevic Janko 18569
1010Grba Ilija 182100 - 10Ivkic Josip 022
1123Pastrovic Nemanja 000 - 10Delija Dragan 179011
1212Kovacs Attila F 177401 - 00Stanisavljevic Tijana 024

Početna lista

No.NameFideIDFEDRtg
1Babic Damir M 978582SRB2174
2Sljukic Miodrag 912212SRB2161
3Kolompar Ivan 940674SRB2121
4Rutesic Vuk 982377SRB2018
5Glamuzina Jurica 954853SRB1958
6Lalic Miroslav 951986SRB1937
7Matkovic Simana 939048SRB1920
8Divnic Milos 947270SRB1870
9Knezevic Janko 953563SRB1856
10Grba Ilija 947350SRB1821
11Delija Dragan 972363SRB1790
12Kovacs Attila F 972380SRB1774
13Zakula Budimir 957992SRB1757
14Gajcin Sinisa 957950SRB1730
15Mihailovic Milos 987239SRB1710
16Djurosev Djordje 954845SRB1654
17Kelic Dusan 957968SRB1653
18Pastrovic Nenad 983799SRB1600
19Popovic Vojin 983802SRB1459
20Sijacic Dusan 987247SRB1429
21Gajcin Aleksa 966711SRB1417
22Ivkic Josip  SRB0
23Pastrovic Nemanja 987719SRB0
24Stanisavljevic Tijana 987662SRB0